FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ ZDJĘCIA BIZNESOWE ŁÓDZKIE FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA W ŁÓDZKIM NAJPIĘKNIEJSZE SESJE PLENEROWE I STUDYJNE, LOTY DRONEM ŁÓDŹ

EL DESIGN

FOTOGRAFIA​ ARTYSTYCZNA ŁÓDŹ

Poradnik - Doskonałe zdjęcia ślubne

Rola fotografa nie kończy się na wykonaniu zdjęć, spoczywa na nim także obowiązek przygotowania do nich Pary Młodej. Dzięki zapoznaniu się z tym poradnikiem możecie sprawić że Wasze zdjęcia ślubne będą jeszcze piękniejsze i zrobią jeszcze większe wrażenie na Rodzinie i znajomych. 

Poradnik ten powstał w oparciu o doświadczenie fotografów ślubnych i sytuacje, które często przytrafiają się Młodym Parom.

Uwagi ogólne dotyczące całego dnia Ślubu i Wesela

• Koniecznie przygotujcie dokładny plan całego dnia. Dzięki niemu nie będziecie musieli o wszystkim pamiętać a jednocześnie o niczym nie zapomnicie. Prześlijcie go do fotografa, kamerzysty, właściciela sali i orkiestry dzięki temu wszystko będzie chodziło jak w zegarku

• Nie stresujcie się jeśli coś pójdzie nie tak zaakceptujcie ten fakt i nie stresujcie się drobiazgami dzięki czemu zapamiętacie ten dzień jako wspaniały i wyjątkowy a nie nerwowy.

• Zabezpieczcie się we wszystkie niezbędne drobiazgi które mogą uratować dzień jeśli coś pójdzie nie tak: duży ładny parasol, zapasowe rajstopy, tabletki na ból głowy, stoperan, tabletki odczulające, plastry z opatrunkiem, bibułki, błyszczyk do ust, igła i nitki różnych kolorów, agrafki.

• Wyśpijcie się przed ślubem, czerwone i podkrążone oczy są naprawdę widoczne.

• Pamiętajcie że to najwspanialszy dzień Waszego życia i uśmiechajcie się nieustannie do siebie, do gości nawet to księdza.

• Nie zwracajcie uwagi na fotografa i kamerzystę i postarajcie się nie patrzeć nieustannie w obiektyw chyba że Was o to poprosimy;)

Kontakt
Jeśli macie pytania związane z fotografią ślubną, chcecie upewnić się czy nasza oferta będzie dla Was odpowiednia napiszcie do nas, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.
Wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana, prosimy spróbować ponownie lub zadzwonić 882-647-991