FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ ZDJĘCIA BIZNESOWE ŁÓDZKIE FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA W ŁÓDZKIM NAJPIĘKNIEJSZE SESJE PLENEROWE I STUDYJNE, LOTY DRONEM ŁÓDŹ

EL DESIGN

FOTOGRAFIA​ ARTYSTYCZNA ŁÓDŹ

Najczęściej zadawane pytania

Przed podjęciem decyzji kto stanie za obiektywem w dniu państwa ślubu może pojawić się wiele wątpliwości, właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Pańśtwa odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania aby rozwiać państwa wątpliwości.

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA

-Czy posiadasz zapasowy aparat?
Oczywiście. Na każdy ślub zabieram cały komplet zapasowego sprzętu o takich samych parametrach, począwszy od aparatu i obiektywów na lampach błyskowych, odbiornikach i nadajnikach kończąc. Dodatkowy sprzęt zapewnia mi spokój, ponieważ wiem, że cokolwiek się wydarzy będę mógł z powodzeniem zakończyć misje:) 

-Czy zdjęcia poddawane są retuszowi?
Wszystkie zdjęcia poddawane są zarówno obróbce graficznej jak i profesjonalnemu retuszowi. Fotografujemy w formacie RAW, jest to cyfrowy odpowiednik kliszy fotograficznej, dlatego każde zdjęcie musi zostać poddane procesowi „wywołania”, aby uzyskać najlepszy efekt. 

- Ile czasu będziemy czekać na zdjęcia?
Bez względu na ilość zleceń, warunki atmosferyczne czy trzęsienia ziemi w Japonii wszystkie zdjęcia otrzymają Państwo w przeciągu 30 dni od dnia ostatnich zdjęć. 

-W jakiej formie otrzymamy zdjęcia?
Bez względu na wybrany pakiet fotografie przekażemy w formie cyfrowej w formacie jpg w ogromnej rozdzielczości 4500px na dłuższym boku i 300dpi. Zdjęcia otrzymacie na nośniku pendrive zapakowanym w przepiękne etui. Preferujemy tą formę ponieważ nośniki te mają o wiele dłuższą żywotność niż najlepsze płyty DVD. Poza tym w zależności od wybranego pakietu mogę przygotować dla Państwa zarówno Foto Albumy, Foto książki, Fotobrazy a także odbitki, prezentacje i galerie internetowe. 

-Czy posiadasz zezwolenie na fotografowanie w kościołach?
Oczywiście. Przeszedłem odpowiednie szkolenie w Archidiecezji Łódzkiej, które upoważnia mnie do fotografowania podczas ceremonii liturgicznych na terenie całego kraju. 

-Jak wygląda sprawa dojazdów?
Reportaż mogę wykonać na terenie całego kraju i poza nim.Tak samo sesje ślubne. Z przyjemnością wybiorę się z Wami w jakiś ciekawy zakątek świata:) 

-Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować termin?
Im szybciej tym lepiej. Jeśli jesteście zdecydowani i chcecie żebym to właśnie ja uwiecznił Wasz ślub. Zarezerwowanie terminu odbywa się wyłącznie przez podpisanie umowy.

-Co jeśli na sali jest za mało światła?
Posiadam bardzo dobrej klasy jasne obiektywy CANON i SIGMA a jak przystało na strobistów nie ruszamy się bez całego zestawu oświetleniowego, który potrafi rozświetlić każdą nawet najciemniejszą salę. Jednak nie na tym rzecz polega, aby popsuć nastrój, światła używam, aby podkreślić atmosferę i uzyskać jeszcze piękniejsze efekty na fotografiach. 

-Czy dostaniemy wszystkie, niewyretuszowane zdjęcia, jakie wykonacie w dniu ślubu?
Niestety nie, zdjęcia, które dostajecie to moja wizytówka, muszę dbać o to by były to wyselekcjonowane, najlepsze kadry. 

-Czy podpisujecie umowy?
Bez tego ani rusz. Zapewnia to spokój ducha zarówno dla Was jak i dla mnie dzięki umowie nie ma szans na niedomówienia. 

-Czy można zamówić prezentację multimedialną ?
Tak, jednak nie jest to konieczne ponieważ prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym znajduje się w każdym pakiecie. 

- Czy udzielasz wskazówek i porad młodej parze jak się przygotować do zdjęć z reportażu i sesji plenerowej?
Tak tak tak i jeszcze raz tak. Po podpisaniu umowy otrzymacie pełen poradnik „ Doskonałe zdjęcia ślubne” natomiast miesiąc przed Ślubem dopniemy wszystko na ostatni guzik. 

- Czy możemy liczyć na portret grupowy całej rodziny?
Z Przyjemnością uwiecznię Was na wielkiej rodzinnej fotografii w wybranym przez Was momencie po mszy albo podczas przyjęcia weselnego. 

- Czy możemy zrobić mini ślubną sesję plenerową w dniu ślubu?
Oczywiście ponadto wybór sesji w dniu ślubu bardzo obniży koszty pakietu. 

- Czy możemy pojechać na plener ślubny poza Łódź lub Warszawę?
Bez względu na to czy wybraliście na sesję plenerową plażę w Darłowie, czy góry Austrii albo urbex w Niemczech z niewyobrażalna przyjemnością pomogę Wam spełnić marzenie o cudownych i niepowtarzalnych zdjęciach z Waszego wymarzonego zakątka Polski, Europy czy Świata. 

-Czy cena obejmuje dojazd do mojej miejscowości?
W zależności od wybranego pakietu ceny obejmują dojazd na terenie miasta Łodzi i w jego okolicach (Tomaszów mazowiecki, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Ozorków lub całej Polski, Europy i Świata. Dojazd poza ten obszar związany jest z dopłatą ustalaną indywidualnie;) 

- Jaki jest Twój styl pracy podczas dnia ślubu?
W dniu Waszego ślubu jestem głównie reporterem. Dokumentuję Was i otaczający świat takim jaki jest. Wychwytuję ważne dla Was momenty, zatrzymuję na zdjęciach czyste emocje, piękne chwile tego dnia. Każdy ślub jest dla mnie nową przygodą którą przeżywam razem z Wami, dlatego każdy ślub jest dla mnie niepowtarzalny i nieszablonowy.

Kontakt
Jeśli macie pytania związane z fotografią ślubną, chcecie upewnić się czy nasza oferta będzie dla Was odpowiednia napiszcie do nas, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.
Wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana, prosimy spróbować ponownie lub zadzwonić 882-647-991