FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ ZDJĘCIA BIZNESOWE ŁÓDZKIE FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA W ŁÓDZKIM NAJPIĘKNIEJSZE SESJE PLENEROWE I STUDYJNE, LOTY DRONEM ŁÓDŹ

EL DESIGN

FOTOGRAFIA​ ARTYSTYCZNA ŁÓDŹ

Zdjęcie potrafi sprzedać dosłownie wszystko

M​y zajmujemy się profesjonalną fotografią produktową, która potrafi o wiele więcej

Wykonujemy packshoty i kompozycje produktowe, zdjęcia do reklam i magazynów, zdjęcia produktów do folderów, broszur i katalogów.

PackShot – zdjęcia tego typu pokazują sam produkt na jednolitym tle bardzo często białym lub czarnym jednak zdażają się od tego wyjątki i z uwagi na kolorystykę albo rodzaj produktu używamy teł kolorowych. Zdjęcia PackShot pozbawione są cieniowania a ich głównym celem jest przedstawienie całego produktu w jak najwierniejszy sposób.    

Zdjęcia na duchu -  rodzaj fotografii odzieży i bielizny mająca na celu skupić uwagę oglądającego wyłącznie na produkcie nie na modelu czy manekinie. Ubrania sfotografowane w ten sposób sprawiają wrażenie zawieszenia w powietrzu dając pozory bycia na modelu. Ten rodzaj fotografii produktowej wymaga więcej czasu zarówno podczas samego fotografowania jak i post produkcji i obróbki materiału zdjęciowego. Dobrze wykonane zdjęcia tego typu potrafią we wręcz magiczny sposób sprzedać produkt odbiorcy, który wyobraża sobie daną rzecz na sobie.    

LookBook – do tej pory kojarzony głównie ze zdjęciami modowymi teraz w większej mierze używany do prezentowania produktów w specjalnie do tego przygotowanych sceneriach podczas spoczynku lub podczas korzystania z danego produktu. Takie zdjęcia bardzo często wykorzystuje się w Social Mediach, ale także w newsletterach oraz reklamach. 

Fotografia reklamowa – jeszcze bardziej profesjonalne podejście do produktu zbliżone do LookBook jednak mające jeszcze większe znamiona sztuki. Zawsze opiera się na dokładnie przygotowanych aranżacjach i stylizacji na zdjęciach tego typu bardzo często pojawiają się modele mający na celu przekonać konsumenta do produktu lub pokazać za pomocą mimiki, ułożenia ciała czy gestów jak dobry, łatwy w użyciu lub profesjonalny jest dany produkt. Zdjęcia tego typu wykorzystywane są przeważnie w druku plakatach, ulotkach, POW    

Fotografia 360 – Jeśli chcesz pokazać klientowi produkt tak jak by miał go w rękach fotografia 360 jest stworzona dla Twojej firmy . Wykonanie serii zdjęć wokół produktu zarówno z każdej strony z góry a czasami nawet z dołu pozwala klientowi dokładnie zapoznać się z Twoim produktem. Zdjęcia produktów 360 przypominają fotografie packshot jednak użytkownik ma możliwość samodzielnie obrócić obiekt w każdym kierunku i obejrzeć go z każdej strony  

Kontakt
Jeśli masz pytania związane z fotografią produktu, chcesz upewnić się czy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia napisz do nas z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.
e-mail: fotograf@eldesign.pl
 lub telefonicznie: 882-647-991
Wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana, prosimy spróbować ponownie lub zadzwonić 882-647-991