FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ ZDJĘCIA BIZNESOWE ŁÓDZKIE FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA W ŁÓDZKIM NAJPIĘKNIEJSZE SESJE PLENEROWE I STUDYJNE, LOTY DRONEM ŁÓDŹ

EL DESIGN

FOTOGRAFIA​ ARTYSTYCZNA ŁÓDŹ

Fotograf ślubny Łódź

Podkreślanie wagi i istoty dnia Waszego Ślubu jest zupełnie zbędne, ponieważ jest to najważniejszy i najszczęśliwszy dzień w Waszym życiu i dobrze o tym wiecie. Moim zadaniem będzie uwiecznić to na fotografiach, tak by oddać wszystkie emocje i wydarzenia w jakie będzie obfitował ten dzień. 

Moja oferta skierowana jest do Par najbardziej wymagających, potrafiących docenić piękną fotografię, a jednocześnie wiedzących czego oczekują. Skoro trafiliście do tego działu, wcześniej oglądając moje prace, to ta oferta skierowana jest właśnie do Was. 

Dzięki dwunastoletniemu doświadczeniu w fotografii ślubnej, portretowej i reportażowej kreuje obrazy które nie tylko zapadną w Waszej pamięci, ale także po latach odświeżą ją i sprawią, że wspaniałe chwile odżyją na nowo. Nie chcę jednak żeby słowa przekonały Was do moich fotografii, ponieważ piękne zdjęcia nie potrzebują opisów, przemawiają same. 

Oprócz tego że będę Wam towarzyszył z obiektywem podczas całego wielkiego dnia, posłużę radą i pomogę jeszcze lepiej przygotować się do Ślubu. Otrzymacie mój autorski poradnik "Doskonałe zdjęcia ślubne", który pozwoli Wam nie tylko dobrze się zorganizować ale także lepiej i swobodniej poczuć się przed obiektywem.  Ponieważ dwa śluby nigdy nie są identyczne, a każda z Par ma indywidualne wymagania i potrzeby, moja oferta jest elastyczna i indywidualnie dobrana dla każdej Pary.  

Bez względu na to czy zdecydujecie się na reportaż z całego dnia i sesje plenerową, czy tylko na uwiecznienie samej ceremonii w kościele:  

 + w 24h po weselu otrzymacie 10 w pełni obrobionych zdjęć z Wielkiego Dnia
+ na weselu zostanę godzinę po ostatnim oficjalnym punkcie
+ na sesje plenerową poświęcimy cały dzień, więc możemy odwiedzić kilka miejsc

+ każde zdjęcie poddane zostanie pełnej, profesjonalnej obróbce graficznej i retuszowi
+ zdjęcia otrzymacie w formie cyfrowej w pełnej rozdzielczości
+ wszystkie zdjęcia będą gotowe w przeciągu 30 dni
+ będę korzystał z profesjonalnego zestawu oświetleniowego i autorskiej metodydoświetlania, dzięki której uzyskamy niesamowity klimat na zdjęciach  


Ponadto w zależności od Waszych indywidualnych potrzeb i wybranej formy reportażu otrzymacie:  

+ nawet 3 czterdziestostronicowe indywidualnie zaprojektowane fotoksiążki
+ profesjonalne odbitki fotograficzne na papierze Kodak Endura o jedwabistej strukturze
+ olbrzymi fotoobraz przygotowany na utwardzonej 3mm piance o wymiarach 60x90cm
+ profesjonalną prezentację multimedialną przygotowaną z Waszych ulubionych zdjęć
+ galerię internetową zabezpieczoną hasłem która pozwoli Wam podzielić się zdjęciamiz krewnymi z odległych zakątków Polski i zza granicy
 Jeśli chcecie poznać szczegóły  oferty napiszcie do mnie lub zadzwońcie. 


Później umówimy się na spotkanie na którym będziemy mogli lepiej się poznać, porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i Wielkim Dniu a także o mojej pracy która jest moją pasją. 

Kontakt
Jeśli macie pytania związane z fotografią ślubną, chcecie upewnić się czy nasza oferta będzie dla Was odpowiednia napiszcie do nas, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.
Wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana, prosimy spróbować ponownie lub zadzwonić 882-647-991